Filter

Oferujemy szeroki wachlarz świec sojowych, rytualnych i aromaterapeutycznych, które stworzą wyjątkową atmosferę w twoim domu. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, takich jak kominki do wosków, oraz bogaty wybór świeczników wykonanych z różnych materiałów. Z pewnością znajdziesz wyjątkowe produkty dla siebie wśród naszych ofert. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami, a profesjonalna obsługa klienta zrobi wszystko, by Ci pomóc. <3 Nie musisz długo czekać – dostawa świec odbywa się w trakcie kilku dni roboczych.
Świece sojowe

Świece sojowe wykonane są z wosku naturalnego pochodzenia, w przeciwieństwie do tych wykonanych z parafiny nie produkują substancji rakotwórczych podczas ich spalania. Mogą być stosowane w przypadku osób chorujących na różne alergie.

Świece wykonywane są ręcznie w etycznych warunkach, nie posiadają również składników odzwierzęcych, więc są całkowicie wegańskie. Świece aromaterapeutyczne posiadają w swoim składzie kompozycje z naturalnych olejków eterycznych, których zapach pozytywnie wpłynie na twój stan zdrowia. Kompozycje zapachowe mogą przynosić ulgę w różnych dolegliwościach, są stworzone specjalnie, tak aby poszczególne olejki, uzupełniając swoje działanie przynosiły jak największą korzyść dla twojego ciała i umysłu. Można je stosować podczas medytacji, praktyki jogi, czy domowego spa.

Nowością są świece do masażu, które po roztopieniu wosku można użyć do masażu ciała. Świece do masażu stworzone są z wosku pszczelego, masła Shea i innych naturalnych składników. Dzięki temu, że są bogate w dobroczynne oleje twoja skóra będzie gładka i nawilżona, mięśnie zrelaksowane, a umysł odprężony. Dostępne są różne pojemności świeczek, które różni czas palenia. W naszym sklepie dostępne są opakowania szklane, porcelanowe oraz kamienne. Dopasuj wygląd swojej świecy, aby pasowała do twojego wnętrza, ciesz się jej ciepłym łagodnym światłem i poczuj jej terapeutyczną moc.
Świece rytualne

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór świec rytualnych w wielu kolorach. Świeczki te używane są ze względu na ich kolor i wykorzystywane w różnych magicznych rytuałach. Świece są doskonałym przykładem narzędzi rytualnych łączących w sobie wszystkie żywioły.

Wosk niezapalonej świeczki symbolizuje ziemię, topiąca się, zapalona świeca jest symbolem wody, zapalony knot to ogień, dym świecy uosabia powietrze. Wielu współczesnych magów uważa świece za klasyczny przykład pracy z żywiołem ognia i tak właśnie je traktuje. Każdy kolor jest nośnikiem określonej energii i wibracji, i dlatego, przystępując do rytuału bardzo ważnym jest wybór odpowiedniego koloru świeczki. Ma to duże znaczenie dla rezultatu, jaki pragniemy poprzez rytuał osiągnąć.

Bardzo istotnym aspektem jest również to, aby świeca była barwiona również wewnątrz. Jeśli szukasz akcesoriów rytualnych dobrej jakości zobacz naszą ofertę produktów. Przedmioty do rytuałów są dokładnie wyselekcjonowane – oferujemy tylko te najlepszej jakości.
Świeczniki i akcesoria

W tej kategorii dostaniesz wszystkie produkty, których potrzebujesz do używania świec. Proponujemy wybór produktów, takich jak woski sojowe, olejki eteryczne, a także różne modele kominków weneckich służących do ich podgrzewania. Dostaniesz również tealight-y w wielu wyjątkowych zapachach. W kategorii świeczniki znajdziesz wybór produktów wykonanych z różnych materiałów, takich jak selenit marokański, zwany również kamieniem księżycowym, dzięki któremu możesz cieszyć się dobroczynnym działaniem tego minerału.

Dostępne są również świeczniki drewniane, które mogą służyć jako talizman. Oferujemy świeczniki ochronne w kształcie talizmanu Vegvisir znanego również jako kompas wikingów. Przyda ci się gdy potrzebujesz odnaleźć drogę i znaleźć swój cel życiowy. Świecznik w formie ręki Fatimy możesz używać jako symbol duchowy. Dłoń z pięcioma palcami ochrania przed „złym okiem”, czyli przed złym urokiem, przekleństwem czy nieszczęściem które sprowadzają na nas osoby nieprzychylne, złorzeczące i noszące w sobie negatywną energię. Ręka Fatimy oznacza siłę, moc i błogosławieństwo.

Przeglądaj nowości w naszym sklepie internetowym i znajdź dla siebie akcesoria magiczne w dobrej cenie. Oferujemy tylko sprawdzone produkty. Szybka dostawa, szeroki zakres oferty, profesjonalna obsługa klienta. Dbamy o wasz cenny czas <3