Filter

Kadzidła to ceniony od wieków dodatek do różnego rodzaju praktyk duchowych w wielu kulturach. Zarówno mistycy duchowi z Nepalu czy Indii już dawno odkryli niezwykle zbawienny wpływ, na wewnętrzne samopoczucie ma ich aromat. Stosowane od setek lat jako jeden z naturalnych środków do uzyskania wewnętrznej harmonii, doskonale sprawdza się do dziś. Kadzidła wykorzystywane są obecnie przede wszystkim podczas medytacji. Ich zapach oczyszcza przestrzeń, a przede wszystkim umysł. Aromat kadzideł pozwala rozszerzyć własną świadomość, zredukować stres i poprawić przepływ energii.

Kadzidła sznurkowe, to jeden z coraz bardziej popularnych rodzajów kadzideł. Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie dobrego nastroju, lepszego samopoczucie, czy oryginalnego zapachu w pomieszczeniach. Urzekający zapach tych produktu urzeka swoim aromatem wszystkich znajdujących się w pobliżu. W naszym sklepie przede wszystkim znajdziesz produkty takie jak kadzidła sznurkowe, wyróżniające się niepowtarzalnym zapachem.

 

Jak używać kadzideł sznurkowych?

Tradycyjne kadzidła sznurkowe to klasyczny nepalski wynalazek. Do ich stworzenia wykorzystuje się skruszone przyprawy i zioła, które otoczone są papierem i nawilżone różnorodnymi olejkami eterycznymi. Co niezwykle istotne, nie zawierają one sztucznych barwników i wypełniaczy, także kleju i innych dodatków.

 

Kadzidła sznurkowe mogą zostać wykorzystane jako zapach do szaf, ale zamiast je palić, należy wyłącznie powiesić.

 

Kadzidła tego rodzaju dokładnie zwijane są w papier Lokta, który jest odporny na wilgoć i pleśń. Jest to nepalski papier, który do dziś wykorzystywane jest m.in. do drukowania korespondencji i dokumentów.  W celu wykorzystania kadzidła wystarczy podpalić jedną z jego końcówek, tak aby się delikatnie tliła. W zależności od rozmiarów sznureczki będą wypalać się wolniej bądź szybciej. Niemniej pozostawiają na długo po wypaleniu, niepowtarzalny i piękny aromat. Wykorzystaj naszą propozycję produktów, z których będziesz cieszyć się przez długi czas. Szybka dostawa, niska cena i atrakcyjne metody płatności pozwolą Ci zanurzyć się w świat niecodziennych aromatów.

 

Zastosowanie kadzideł sznurkowych

Popularyzacja aromaterapii bezpośrednio przyczyniła się do zwiększania zainteresowania różnego rodzaju kadzidłami. Jednym z dostępnych rodzajów w naszym sklepie, są kadzidła sznureczki, które pozwalają się rozluźnić i zrelaksować po ciężkim dniu. Nasz sklep posiada produkty o zróżnicowanych paletach aromatycznych, a ich cena dostosowana jest do Państwa możliwości.

Dzięki drogocennym właściwościom, jakie posiadają kadzidła sznurkowe i zawartych w nich naturalnych olejkach możliwe jest pełne zrelaksowanie, co korzystnie wpłynie na umysł i ciało. Kadzidła sznurkowe pomogą w dokładnym oczyszczeniu pomieszczeń z niechcianych zapachów, a także zredukują nagromadzenie się złej energii. Sprawdź naszą ofertę produktu, który stworzony jest dla Twoich potrzeb.

 

Kadzidła sznurkowe – zadbaj o czysty umysł

Niejednokrotnie czujemy się zmęczeni, po ciężkim dniu w pracy. Jednak niekoniecznie jest to zmęczenie fizyczne, a psychiczne. To sytuacja idealna, w której kadzidła sznureczki sprawdzą się idealnie. Pozwolą nie tylko na spędzeniu czasu przy cudownym aromacie olejków eterycznych, ale także zadbają o czysty umysł oraz zaprowadzą Twoje myśli w odległe krainy.

Kadzidła sznurkowe to wyjątkowe produkty, które zachwycają swoim zapachem. Ze względu na sposób spalania, są coraz częstszym wyborem klientów. Do ich codziennego palenia wystarczy wyłącznie specjalna podstawka. A wszystko to oraz potrzebne informacje znajdziesz w naszym sklepie.