Filter

Ręcznie uformowane wieże z selenitu, który określany jest także, jako kamień księżycowy są bezbarwną, niezwykle czystą odmianą gipsu o charakterystycznym perłowym połysku. Zewnętrzne refleksy oraz wewnętrzne spękania i przerosty dodają unikalnego uroku temu kamieniowi szlachetnemu. Połysk przypominający księżycową poświatę to cecha charakterystyczna tego przedmiotu. Selenit rozbudza intuicję, a także daje poczucie bezpieczeństwa. Pozostawione wieże z selenitu w pomieszczeniach mieszkania pochłaniają negatywną energię, a także dodają dodatkowego uroku we wnętrzach.

Wieże z selenitu wprowadzą wiele dodatkowego uroku do Twoich pomieszczeń. Wpłyną na zmianę otoczenia i właściwości wnętrza. Z kolei zawarte w nim minerały wytworzą niepowtarzalną aurę w każdym pomieszczeniu.

Swoją nazwę selenit wywodzi z greckiego słowa selene, co oznacza księżyc, a także lithos – kamień. Określany jest również kamieniem szczerości o perłowym połysku. Postawienie wieży z selenitu w pomieszczeniach pomoże rozwiązywaniu problemów duchowych, a także zapewni poczucie bezpieczeństwa. Określany kamieniem księżycowym znany jest od czasów antycznych. Wiele właściwości magicznych selenitu pozwala za pomocą snów odczytać przyszłość.

 

Wieże z selenitu – właściwości i zastosowanie

Kryształy selenitu mają ogromny wpływ nie tylko na Ciebie, ale również na najbliższe środowisko, w jakim przebywasz. Połysk przypominający księżycową poświatę oczyszcza pomieszczenie oraz ożywia panująca w nim atmosferę. Selenit rozbudza intuicję, dzięki której podejmujesz lepsze decyzje, a codzienna harmonia Twojego umysły jest znacznie większa. Kojące światło przypominające księżycową poświatę daje poczucie bezpieczeństwa i wprowadza relaksującą energię. Z kolei oryginalny wygląd nadaje unikalny klimat wszystkim wnętrzom.

Wieże z selenitu to doskonała oferta naszego sklepu. Znajdziesz tu różne produkty, a sprzedawcy zadbają o to, aby dostawa była szybka i bezpieczna.

Wieże z selenitu, które posiadają niezwykłe wewnętrzne refleksy, charakteryzują się także niesamowitymi właściwościami oczyszczającymi. Emitują bardzo wysokie wibracje, przy czym pochłaniają negatywną energię z otoczenia. W naszym sklepie każda wieża jest gotowa do użytku. Decydując się na wybór wieży z selenitu, uzyskasz w sypialni niepowtarzalną księżycową poświatę.

 

Wieże z selenitu – niezwykłe rozwiązanie dla Twojego wnętrza

Dzięki swoim doskonałym właściwością, a także perłowemu połyskowi, selenit nazywany kamieniem księżycowym, bardzo chętnie wykorzystywany jest do dekorowania pomieszczeń. Przechodzące światło przez selenit, tworzy zarówno lekki, jak i ciepły oraz kojący nastrój w pomieszczeniu. Umieszczenie selenitu w pomieszczeniach spełnia również inną funkcję, a mianowicie uzyskiwanie pozytywnej energii.

Selenit pozwala odczytać ze snów swoją przyszłość. To kamień szczerości, dobroci serca oraz niezwykle silnych uczuć. Rezygnacja ze standardowego oświetlenia, które często jest bardzo intensywne i zastąpienie go czystą odmianą gipsu będzie doskonałym rozwiązaniem. Zarówno w kwestii estetycznej jak i funkcjonalnej. Doskonale sprawdzi się w rozwiązywaniu problemów duchowych i wspomaganiu dobroci serca. Wszystkie dostępne produkty wież z selenitu znajdziesz w naszym sklepie.