Filter

Lampy oferowane w naszym sklepie to nie tylko piękna ozdoba, ale również krok do zdrowia i równowagi duchowej. To dobry prezent dla bliskiej nam osoby, ponieważ dzięki wykorzystaniu naturalnego materiału takiego jak kryształ świetnie działają na wibracje organizmu.

Lampy te zachwycają naturalnym, ponadczasowym pięknem oraz tworzą przyjemny klimat dzięki ich miękkiemu i ciepłemu światłu. Dzięki naszemu doświadczeniu masz gwarancję wysokiej jakości produktów, które są wytwarzane w etyczny sposób z poszanowaniem natury.

Lampy solne – siła natury

W tej kategorii produktów posiadamy bogaty asortyment lamp solnych, wykonanych z naturalnych brył kryształów soli, które dzięki właściwości jonizacji powietrza pozwalają na inhalację świeżym, zdrowym powietrzem. Usuwają z naszego otoczenia szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne i jony dodatnie, jakie wytwarzane są przez urządzenia w twoim domu. Produkują życiodajny tlen niezbędny do dobrego samopoczucia i funkcjonowania. Inhalacje pomogą alergikom i astmatykom w poprawnym funkcjonowaniu układu oddechowego, odczujesz również zwiększone pokłady energii w twoim ciele.

Lampy z soli krystalicznej obniżają poziom stresu, jest to szczególnie ważne, ponieważ pozwalają komfortowo odpocząć i wyciszyć się po ciężkim dniu. Lampy solne Warszawa to obietnica dobrej jakości i starannego wykonania. Dzięki temu działaniu lamp, można zauważyć pozytywną zmianę atmosfery w mieszkaniu lub pomieszczeniu, w którym się znajdujemy.

Skorzystaj z mocy lampy solnej

Innym produktem w kategorii lamp są lampy selenitowe, które od dawna znane są ze swoich właściwości uzdrawiających i oczyszczających. Lampy wykonane z tego kryształu wspomagają usuwanie negatywnej energii zarówno z naszych czakr, jak i otaczającego środowiska.

Selenit to kamień jasności zapewnia oczyszczenie umysłu myśli, wyostrzenie świadomości i pozwala dojrzeć prawdę, łącząc Cię z wyższą świadomością. Sprzyjają budowaniu pozytywnej atmosfery w mieszkaniu, a ich nietypowy wygląd i kształt na pewno zainteresuje i przyciągnie uwagę twoich gości.