Filter

Coraz większe zainteresowanie duchowością człowieka bardzo często zestawiane jest ze sposobami, dzięki którym można pozyskać energię życia. Tym samym transformując tzw. negatywną energię DOR, każdy ma szansę na utrzymanie potrzebnego spokoju, a tym samym pomaga rozwijać pożądane psychiczne elementy własnego „ja”. Dzisiejszy świat skupia się w dużej mierze na wszelkich osiągnięciach przemysłów technologicznych i elektronicznych. W związku z tym nieustannie jesteśmy wystawieni na zgubne efekty działania wszelkich fal elektromagnetycznych oraz innych, także tych, które w dużej mierze rujnują pozytywną energię wokół nas. Poprawa komfortu własnego życia bezpośrednio związana jest ze zjawiskiem emisji pozytywnej energii. Tym samym, aby w znacznym stopniu podnieść komfort życia oraz codziennego funkcjonowania, warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty takie jak między innymi orgonit. Warto wiedzieć więcej na temat właściwości, jakie posiada ten niezwykle interesujący, magiczny kryształ, który może w dużej mierze sprawić, że energia wokół nas będzie w zupełności czysta i nad wyraz pozytywna, wyzbyta niezbyt przyzwoitego działania wszelkich urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Orgonity są wolne od promieniowania elektromagnetycznego, dlatego też warto doświadczyć w życiu czynności, jaką jest pozytywne promieniowanie orgonowe, a tym samym siłę i energię orgonu. Samo promieniowanie elektromagnetyczne  to szkodliwe promieniowanie, które nie jest zdrowe dla organizmu człowieka. Nie emitują szkodliwego promieniowania, a konstrukcja orgonitu jest bardzo różna.

Można powiedzieć, że różnią się one od siebie tak samo budową jak i  kierunkiem przepływu energii kosmicznej. W wielu popularnych do dziś konstrukcjach Reicha niniejsze funkcje skierowane były do środka, a sam orgonit promieniuje energię na zewnątrz. Warto także podkreślić, że najważniejszym celem żywicy, która jest w składzie to przyciągnięcie do siebie energię pól elektromagnetycznych z najbliższego otoczenia. Niemniej najbardziej zanieczyszczają smogiem elektromagnetycznym w obecnym środowisku wszelkiego rodzaju energetyka konwencjonalna. Orgonity służą temu, aby przekształcić energię z naszego otoczenia z zanieczyszczonej w pozytywną, zachęcającą do działania oraz zapewniającą ogrom komfortu w życiu codziennym. Ponadto nie wymagają zasilania, a różne  materiały organiczne przyciągają i utrzymują energię orgonu, kiedy to metale nieorganiczne jednocześnie przyciągają i odpychają tę energię. Dowiedz się więcej na temat orgonitów i na temat tego, dlaczego warto skorzystać z usług naszego sklepu, w którym znajdziesz naprawdę szeroki wybór kamieni różnego rodzaju, także orgonitów właśnie.

 

Orgonit – w jaki sposób zmienia energię?

Orgonit to nic innego jak mieszanka, która w połowie złożona jest z żywicy organicznej albo wosku oraz mniejszych cząsteczek metalu i kryształów. Tworzą one bardzo silną energetyczną matrycę, która ma zdolność do transmutacji negatywnych energii w zdrowe życie. Żeby zrozumieć zasadę działania, jaką wykazują orgonity, zdecydowanie warto wytłumaczyć sobie więcej na temat orgonu. A czym jest orgon? Mówimy tutaj o niczym innym, jak o pewnego rodzaju energii, która nas otacza. W różnych wierzeniach i dziedzinach orgon ma inną nazwę, ale w gruncie rzeczy chodzi o to samo. Jeśli chcemy żyć zdrowo i komfortowo, należy zadbać o to, żeby czystość orgonu była jak najlepsza. Niestety, energia psuje się w dużej mierze wtedy, gdy korzystamy z urządzenia wydzielającego szkodliwe dla człowieka promieniowanie oraz negatywną moc. W jaki sposób się to dzieje? Przede wszystkim dzięki cząstkom metalu energia znacznie przyśpiesza, aby się coraz szybciej odbijać. W ten sposób prowadzi do emisji pozytywnej energii, która ma wpływ na organizm ludzki, transformując negatywną energię DOR w lepsze zdrowie człowieka. Obecnie szeroko pojęte programowanie programowane orgonity działają zdecydowanie szybciej, co bezpośrednio wpływa na poprawę komfortu życia. Tym samym orgonity i odpromienniki, które są zgodne z projektem pierwotnych konstrukcji Reicha, mają niezwykle bogaty wpływ na Ziemię, ochronę środowiska, a tym samym na organizmy lądowe i wodne, przy czym także oczyszczają wodę pitną.

Orgonity przychodzą tutaj z pomocą, podejmując wszelkich starań dotyczących oczyszczenia pola energii ze wszelkich zgubnych skutków działania tych urządzeń. Zwalczanie szkodliwego pola elektromagnetycznego to główna właściwość orgonitów, którą doceniają użytkownicy na całym świecie – niezależnie bowiem od rejonu oraz szerokości geograficznej, korzystnie orgonit wpływa na energetyczną aurę niezależnie od tego, jakie urządzenie znajduje się w pobliżu. Dzięki cząsteczkom metalu energia przyciąga do siebie energię, jaką posiada każde pole elektromagnetyczne. Warto zaznaczyć, że radioaktywność, a także rozbudowane współcześnie sieci energetycznie są potrzebne, a mających niepożądane oddziaływanie na zdrowie człowieka. Wpływają na bóle głowy, bezsenność czy zaburzenia rytmu serca, a także przekształca strefy psychosomatyczne, a więc wspomaga proces leczenia, pozbywając się zanieczyszczeń energetycznych. Miedź, która umieszczona jest w organitach ma wpływ na przesyłanie impulsów nerwowych poprawiając tym samym zdolność myślenia i zapamiętywania, a także doskonale stymuluje działanie insuliny. Z kolei aluminium, które wykazuje silne działanie dla człowieka, wykorzystywane jest przede wszystkim w urządzeniach, które neutralizują niekorzystne działanie wież, transformatorów i innych przekaźników. Neutralizują one wszelkie negatywne fale oraz bodźce, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasz dzień będzie znakomity – orgonit jest doskonałą inwestycją dla każdego, kto w życiu codziennym docenia przede wszystkim zdrowie, wygodę oraz brak większych zmartwień, a takze poprawia zdolność myślenia.

 

Z jakich materiałów wykonane są orgonity?

Warto zwrócić uwagę na to, jak ciekawymi produktami są orgonity. Oczywiście ich właściwości robią wrażenie, w szczególności na osobach zupełnie niewtajemniczonych w sprawy magiczne, natomiast ich budowa także jest interesująca. Wykonane są z różnego rodzaju tworzyw, a każde z nich posiada inne cele, właściwości i funkcje oraz w inny sposób pozbywa się zgubnego wpływu czynnika, jakim jest promieniowanie. Orgonit może być wykonany między innymi z metalu, w tym także z takich, jak na przykład dor, por czy miedź. Godne uwagi są również orgonity wykonane z kwarcu, a także żywicy. Wszelkie minerały oraz metale zawarte w orgonicie, jego skład, sprawia, że działa nad wyraz efektownie i efektywnie w zwalczaniu szkodliwego promieniowania oraz w oczyszczaniu środowiska, które nas otacza. Niemniej należy zaznaczyć, że bardzo ważnym elementem wyróżniającym orgonity od pierwotnych konstrukcji Reicha jest użycie w ich wnętrzu kwarcu. Dzięki temu zawsze wypromieniowuje pozytywny orgon, który działa korzystnie i poprawia samopoczucie.

Na podstawie tego można powiedzieć, że każdy orgonit zwiększa witalność, wyposażając każdego człowieka w energię pozytywną, która przekształca strefy psytchosomatyczne na pozytywne myśli. Orgonity instalowane są przez osoby nieposiadające fachowej wiedzy w dziedzinie radiestezji. Ich budowa, a przede wszystkim właściwości silnie odczuwają dzieci oraz większość dorosłych, ponieważ neutralizują i transformuje smog elektromagnetyczny tj. promieniowanie elektromagnetyczne z otoczenia. Warto pamiętać, że w orgonity niezwykle cenne jest dodanie energii kształtu, tym samym orgonit wypromieniowuje energię zawartych elementów, jakie są wewnątrz. Tym samym bardzo często stosuje się w nim miedź. Dlatego warto przejrzeć szeroki asortyment produktów w naszym sklepie oraz wybrać taki, który harmonizuje najlepiej z Twoją aurą oraz szeregiem urządzeń elektronicznych, z których regularnie korzystasz. Ponadto tworzą one bardzo silną energetyczną matrycę, mającą zdolność transmisji negatywnej energii w zdrową, która podtrzymuje życie.

 

Wybór orgonitu w naszym sklepie

Delikatne pobudzenie kreatywnej natury człowieka, to jeden z bardzo istotnych aspektów działania orgonitów, które poprawią ludzkie życie. W ramach swojej działalności śmiertelne promieniowanie orgonowe to mit, którego nie należy traktować poważnie, ponieważ orgonity nie generują promieniowania, a wręcz przeciwnie uzdrawiają ciało i neutralizują ból. Jak już wytłumaczyliśmy, zdecydowanie warto zadbać o pokłady energii znajdującej się wokół nas tak, aby była jak najbardziej pozytywna. Żeby zadbać o poziom i odpowiednią kondycję orgonu, z pewnością warto zaopatrzyć się w orgonit, który będzie troszczył się o to, by energia była pozytywna.

Niezależnie od rodzaju wybranego przez Ciebie orgonitu możesz go przechowywać w kieszeni lub w innym łatwo dostępnym miejscu w swoim ubraniu, lub przy swoim ciele, aby jego zdolność działała jak najsprawniej. Niezwykle szeroki wachlarz dostępnych produktów tego rodzaju znajdziesz w naszym sklepie. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, którym zdecydowanie warto zaufać. Posiadamy szeroką wiedzę, a także współpracujemy z renomowanymi, zaufanymi producentami dostarczającymi orgonity, ale również inne magiczne produkty będące najwyższej jakości, zarówno do domu, jak i użytku osobistego niezależnie od miejsca, w którym jesteś. Każdy orgonit, jaki zakupisz u nas, ma bardzo mocne działanie, wzmacnia pozytywną aurę i zapewnia niebywały komfort codziennego funkcjonowania.

Każdy, kto szuka orgonitu dla siebie, nie musi przeszukiwać połaci Internetu w celu znalezienia tego jedynego, który usprawni kreatywną naturę i najbliższe środowisko naturalnego wokół człowieka. W naszym sklepie znajdziesz orgonity, które Cię nie tylko usatysfakcjonują, ale będą Ci towarzyszyć przez wiele, wiele lat. U nas nie ma czegoś takiego jak „brak produktów” – wszystko jest dostępne od ręki, wysyłka jest nad wyraz sprawna i już niedługo będziesz mógł cieszyć się produktami doskonałej jakości.